Зустріч з волонтерами університету Монтоморелос (Мексика)

16 жовтня пройшла прекрасна зустріч студентів УАТІ з волонтерами університету Монтоморелос (Мексика). Вона розпочалася гарною піснею та молитвою. Духовну частину представив студент-богослов Шумчук Б., в якій він наголосив про важливість щоденного спілкування з Богом.

«Ніколи не відмовляйтеся від служіння, тому що ангели заздрять нам у цьому… Пастори мають «стояти твердо», щоб на них могли «спертися» люди. Я вам хочу побажати, щоби в служінні ми не покладалися на свої сили, а шукали підтримки у Бога. З Його допомогою ми подолаємо усі перешкоди”, – сказав Богдан.

Після натхненної частини роздумів студенти мали чудову можливість познайомитися ближче з Брендою та Самуелем. Вони поділилися історією, як Бог скерував їх саме в Україну.
“Після закінчення навчання я дуже хотів поїхати волонтером у якусь країну. Моя мрія збулася!” – розповів Самуель.

“Хоч тут доволі прохолодно у порівнянні з Мексикою, але ми насолоджуємося часом, проведеним разом. Ми завжди раді попрактикувати зі студентами англійську мову. Надіємось, що ви ближче познайомитеся з нашою культурою. Ми хочемо зробити значний внесок в українську церкву. Якщо ви маєте шанс подорожувати в інші країни як місіонер чи турист, завжди відвідуйте церкви АСД. Це безцінний досвід”, – наголосила Бренда.
Час пройшов швидко і насичено. “Мені дуже сподобалося невимушене спілкування та сімейна атмосфера. Чудово те, що ми могли поставити питання Бренді та Самуелю. Це незабутня зустріч!” – поділився своїми враженнями студент 1 курсу, Бровко Д.

 

Альона Білик