Back

У 1999 році на території колишнього піонертабору Український гуманітарний інститут відкрив двері для 30 студентів. Молоді люди бажали вчитися в адвентистських навчальному закладі, навіть не дивлячись на відсутність державної акредитації.

Пройшли роки, Інститут давно отримав сертифікацію за підготовку бакалаврів-спеціалістів. Кількість студентів збільшилася в десятки разів. А в 2011 році на території навчального закладу відкрилася Духовна семінарія Адвентистів сьомого дня в Україні. Навчальний комплекс Українського гуманітарного інституту та Духовної семінарії назвали Українським адвентистським центром вищої освіти (УАЦВО).

Життя студентів Українського адвентистського центру вищої освіти наповнене різноманітними подіями та служінням. Перебуваючи на території студентського містечка, молоді люди можуть реалізувати свої можливості і потенціал у місіонерському служінні, соціальних проектах, міських акціях, а також у співі, мистецтві, дизайні, спорті, – в будь-якій галузі, що цікава для молоді. В УАЦВО діють клуби з вивчення Біблії, а також клуб літературного євангелизму «Благовісник».

Звичайно ж, головний акцент зроблено на якості освіти студентів. Кваліфіковані викладачі, великий бібліотечний фонд, а також вільний доступ до Інтернету дозволяють студентам освоїти величезний потік сучасної інформації, отримати необхідні наукові знання та практичні навички. Регулярно проводяться науково-практичні конференції, в яких беруть участь усі бажаючі.

УАЦВО має можливості для повноцінного як активного, так і пасивного відпочинку. На початку 2012 року відкрито новий спортзал, який не має аналогів серед ВНЗ України. Там проводяться тренування і змагання з футболу, волейболу та баскетболу, а також фітнес для дівчат.

Кожне свято – це яскрава подія в студентському містечку. Студенти організовують музичні концерти, творчі вечори, карнавали та урочисті зустрічі в честь тієї чи іншої події.

Життя студентів УАЦВО сповнено різноманітністю та ритмом. Тут завжди народжуються нові ідеї та проекти для реалізації. Кожен бажаючий може стати частиною цього життя, вступивши до Українського адвентистського центру вищої освіти!