Back

Опис напрямку підготовки

Робота з молоддю та підлітками є одним з пріоритетних напрямків місії адвентистської церкви. Дане служіння не є легким, і вимагає окрім повного посвячення також особливих навичок і знань. Магістерська програма зі спеціалізацією в дитячому та підлітковому служінні якраз розроблена з урахуванням даних особливостей.

Крім того, в програму включені предмети, спрямовані на поглиблене розуміння місії церкви. Знання, отримані після прослуховування даних курсів, допоможуть студентам бути більш успішними в плануванні та організації євангельської роботи.

Основні предмети

“Вікова психологія”

Даний курс вивчає закономірності етапів психологічного розвитку і формування психологічних функцій особистості, періодизацію розвитку, характеристики основних етапів психічного розвитку. Особливу увагу приділено вивченню розвитку дитини, і її основних потреб.

“Основи філософії адвентистської освіти”

Даний курс розкриває фундаментальні принципи, які лежать в основі адвентистської освіти, а також показує відмінності християнської філософії освіти від секулярної. Даний курс особливо корисний для тих, хто задіяний у адвентистській освіті.

“Залучення дітей до служіння”

Даний курс вивчає як залучити дошкільників і школярів в різні види служіння у помісній церкві, євангельське і суспільне служіння. Особливу увагу приділено тому, як діти вчаться служити і як вчитель може розпізнати і розвинути природні обдарування дитини. Також в курсі обговорюються питання мотивації дітей до здійснення служіння і ті труднощі, з якими може зіткнутися вчитель при роботі з дітьми.

“Робота в клубах”

Даний курс побудований на вивченні базових принципів, що лежать в основі роботи молодіжних клубів. У рамках даного курсу вивчаються: історія клубного руху в церкві АСД, принципи організації та управління клубами, а також методи залучення молоді в роботу клубів.

“Консультування молоді та підлітків”

Даний курс вивчає основні духовні, психологічні та емоційні проблеми, з якими зустрічаються підлітки та молодь. На практичних прикладах розглядається як пастор (вчитель)-консультант може допомогти молодим людям подолати свої особисті труднощі.

“Місія церкви”

Даний курс розроблений з метою ознайомити студентів з біблійним обґрунтуванням місії церкви, а також з розвитком місії церкви в історичній перспективі.

“Служіння в містах”

Даний курс пропонує вивчення можливостей християнської місії у великих містах. Курс розглядає основні характеристики життя міст. Студенти знайомляться з різними моделями євангельського служіння а також вивчають особливості служіння для людей з різних соціальних і культурних шарів.

“Церковне лідерство”

Даний курс знайомить студентів з різними моделями лідерства і тим, як вони можуть бути використані в церковному служінні. Основний акцент робиться на моделі лідера-служителя.

“Служіння малих груп”

Даний курс вивчає принципи служіння малих груп. Розглядаються різні можливі моделі служіння МГ, вивчається життєвий цикл МГ, а також умови, за яких МГ можуть стати ефективним методом євангелізму.

Для викладання будуть запрошуватися кращі фахівці як з нашого дивізіону, так і з-за кордону. Зі свого боку ми докладаємо всі зусилля, щоб зробити дану програму максимально цікавою та корисною для майбутніх студентів.

Вимоги для вступу

  • Вища освіта (бакалавр, не обов’язково семінарія)
  • Рекомендація від громади
  • Рекомендація від конференції
  • Анкета-заява

Контакти

З усіх питань, пов’язаним зі вступом на програму Ви можете звертатися до:

Фелікс Кліментійович Понятовський
poniatowski@uati.adventist.ua
+380 (93) 100-20-89

Юлія Юріївна Коломієць
office@uati.adventist.ua
+380 (93) 14-94-331

Leave A Reply