До цього місця допоміг нам Господь! (1 Самуїла 7:12)

18 та 19 жовтня Студентська церква широко відчинила двері для всіх, хто прийшов, розділити радість святкування 20-літнього ювілею.
У радісній, піднесеній атмосфері члени місцевої громади та гості згадували життєвий шлях церкви протягом двадцяти років. Урочисте богослужіння почалося із чудового співу хору УАТІ та УГІ, який налаштував присутніх на подячне служіння Господеві.
Пастори, які раніше здійснювали служіння в громаді, брали участь в читанні Слова Божого та в проведенні уроку суботньої школи.
Ведучі звернули увагу присутніх на минулі роки церкви … Дуже вразила історія. Перше служіння відбулося на території сучасного УАЦВО у 1999 році. Було багато викликів і перешкод, однак Господь підтримував Своїх дітей у перших кроках створення громади, яка є унікальною, адже складається переважно з молоді. Фотоматеріали перенесли слухачів у минуле і воскресили в їх пам’яті яскраві спогади, пов’язані з життям Студентської церкви. На слайдах демонструвалися фото хрещень, вінчань молодих подружніх пар, різних соціальних і місіонерських проєктів, які здійснювалися протягом років силами братів і сестер.

У продовженні урочистостей прозвучали вітання пасторів, які керували громадою в різні роки. Серед таких пасторів були – Ігор Корещук, В’ячеслав Корчук, Жан Станеліні, Віталій Жарун, Максим Крупський, Олексій Тетянечко та Олександр Козлов.

Сердечно привітали громаду президент та скарбник Центральної конференції – В’ячеслав Кулага та Віталій Кривой, перший ректор УГІ – Анатолій Жаловага, директор УАЦВО – Андрій Шевчук та президент Української Уніонної Конференції – Станіслав Носов.

Святкова програма включала прекрасні музичні твори у виконанні місцевої молоді та гостей. Віталій Жарун заспівав прекрасний псалом, слова якого прозвучали як побажання для всіх присутніх:

“Молодість, юність – прекрасні роки
Хай будуть тільки для Бога вони!
Щоб не прожити даремно життя –
Ти присвяти всі роки для Христа!
Молодість, юність для Бога віддай,
З ним по дорозі сміливо ступай,
З ним буде завжди радіти душа,
Як присвятиш всі роки для Христа!”

З духовними настановами зі Слова Божого до церкви звернувся президент УУК Станіслав Носов. Він акцентував увагу на важливості подяки Господеві, за ті дивовижні речі, які Він звершує у нашому житті.

Ранкове урочисте богослужіння закінчилося молитвою подяки Богу, словами благословення і співом псалма «Он придет».

Місія Студентської церкви – звіщати людям про Другий Прихід Христа та відкривати любов Бога до кожного. Святкуючи 20-річний ювілей громади, ми пам’ятаємо, що історія порятунку людини пишеться Богом і сьогодні.

 

 

Автор: Альона Білик
Фотограф: Денис Козоріз