Топ 10 книг від Максима Крупського

Разум, характер, личность. Е.Уайт Завантажити

Під час життя Еллен Уайт (1827-1915) психологія (наука, яка вивчає можливості і функції розуму) перебувала на ранній стадії розвитку. Однак у всіх творах Еллен Уайт простежується чітка філософська основа, в якій ясно зображуються принципи цієї науки і шляхи досягнення душевного здоров’я.
Мета цієї компіляції полягає в тому , щоб об’єднати висловлювання Еллен Уайт в цій широкій, важливій області, яка іноді викликає велику полеміку.


Просто христианство Клайв Льюис  Завантажити

«Просто християнство» розкриває фундаментальні положення християнства, спільні для всіх церков. Книга вважається класикою християнської апологетики. “Те, про що йдеться в цій книзі, послужило матеріалом для серії радіопередач, а згодом було опубліковано в трьох окремих частинах під назвою” Радіобесіди “(1942),” Християнська поведінка “(1943) і” За межами особистості “(1944).


Брать или отдавать А. Грант Завантажити

Прийнято вважати, що успіх складається з трьох речей: наполегливої праці, таланту і удачі. Але чи завжди це так? У цій книзі розглядаються глибинні причини успіху. Виходячи з багаторічних досліджень, автор показує, що успіх в більшій мірі залежить від того, як саме ми взаємодіємо з іншими людьми. Виділяючи і аналізуючи три типи взаємодії, автор приходить до висновку, парадоксального на перший погляд: найуспішніші люди – безкорисливі, що не шукають власної вигоди, готові жертвувати своїми інтересами заради інших.


Разверните ваш корабль Д. Марке Завантажити

Книга написана командиром атомного підводного ракетоносця Santa Fe, капітаном Девідом Марке. Коли його призначили керувати командою підводного човна, у Santa Fe були серйозні проблеми з дисципліною і виконанням бойових завдань. Човен вважався «згубним місцем», де можна було легко загубити офіцерську кар’єру. За кілька років Марке перетворив його в зразковий бойовий корабель, який почав отримувати різні нагороди і премії ВМС США. Історію цього перетворення він і описує у своїй книзі. Завдяки впровадженню моделі розвитку лідерів на цій субмарині члени її команди стали просуватися по службі швидше за інших, а 10 офіцерів, що служили під керівництвом капітана Марке, стали капітанами бойових кораблів ВМС США.

Книга, за версією Executive Book Summaries входить в список 30 кращих бізнес-книг 2012 г.Заняла 1 місце серед книг по лідерству та менеджменту на Amazon.com в жовтні 2012 року.


Архипелаг Гулаг А. Солженицин Завантажити

Пропонований твір було написано як таємне розслідування про репресії першої половини двадцятого століття і є досить антирадянським. Нині словосполучення «архіпелаг ГУЛАГ» використовується як мовний зворот, який застосовується до справ про суперечливі дії на території Радянського Союзу в описувані Солженіциним роки. В одному томі зібрано всю всесвітньо відому документально-художню епопею про репресії, жертвою яких став і сам автор.


Нравственное лидерство А. Дианин-Хавард Завантажити

Ця книга народилася з однойменного курсу, що викладався автором: з лекцій та семінарів за участю топ-менеджерів великих компаній, студентів вузів і бізнес-шкіл, представників різних країн, мов і культур. Автор показує, що справжнє лідерство може бути тільки моральним. Книга поєднує філософську глибину з ясністю і чіткістю викладу, системність – з яскравими і практичними образами. Вона дає можливість поглянути на себе з усіх боків.


451 градус по фаренгейту Рэй Брэдбэри Завантажити

“451 градус за Фаренгейтом” – роман, який приніс письменникові світову популярність. 451 градус за Фаренгейтом – температура, при якій займається і горить папір. Філософська антиутопія Рея Бредбері, що змальовує безпросвітну картину розвитку постіндустріального суспільства, – це світ майбутнього, в якому всі письмові видання безжально знищуються спеціальним загоном пожежних, а зберігання книг переслідується за законом.


Царь всех болезней. Биография рака. Сиддхарта Завантажити

Книга “Цар всіх хвороб. Біографія раку” перекладена 33 мовами і удостоєна: Пулітцерівської премії; премії Пен-клубу як кращий науково-популярний твір; премії за дослідження в області онкології; премії “New York Times” як найкраща книга 2010 року; премії журналу “Time” як найкраща книга 2010 року. Номінована на: книжкову премію “Los Angeles Times”; національну премію літературних критиків США.


Эссенциализм МакКеон Завантажити

Книга допоможе розставити пріоритети в житті і розповість, як робити менше, а домагатися більшого. Есенціалізм – це не про те, як встигати більше за менший час, а про те, як робити тільки те, що потрібно робити. Це не стратегія тайм-менеджменту або підвищення продуктивності. Це визначення найважливіших завдань, відкидання всіх непотрібних і максимальна концентрація на речах, які дійсно мають значення. Ця книга для всіх, кому не вистачає часу на найважливіше.


Чем люди живы Л.Толстой Завантажити

Це книга народних оповідань, духовний заповіт руському народу. Розповіді сповнені біблійних алюзій і повчального пафосу, а також дозволяють зануритися в побут російського села кінця позаминулого століття.

Leave A Reply