Back

Студенти ділилися хлібом, взятим з їдальні та Хлібом, що з Неба зійшов

За період від виходу Ізраїля із Єгипту до часу завоювання ізраїльтянами Ханаану Бог посилав у їжу манну. 2000 років тому Бог явився в тілі. Ісус Христос давав людям Хліб живий, яким Він і є. Сьогодні Він не перестає піклуватися про Своїх дітей і продовжує посилати їм хліб. Принцип залишився, змінилися методи.

Одним із таких методів є проект «Манна в місті». Наші студенти щосереди їздять в м. Буча і годують безхатченків та тих, хто має потребу в їжі. За свої кошти вони купують в інститутській їдальні хліб, булочки та інше і відправляються у місто. За прикладом Ісуса Христа вони задовольняють фізичні потреби громадян і направляють їхні погляди до Того, Хто любить і чекає з відкритими обіймами. Студенти діляться хлібом, що взятий з їдальні та Хлібом, що з Неба зійшов.

«Хліб свій пускай по воді, бо по багатьох днях знов знайдеш його» (Еклезіяста 11:1). Будьте благословенням для когось там, де ви є. Будьте хлопчиком, який приніс п’ять хлібин і дві риби (Івана 6:9), будьте як Тавіта, що «була сповнена добрих діл і творила багато милостині» (Дії 9:36), будьте як наші студенти. Можливо про вас не напишуть у книгах земних, але у Господа пишеться книга життя, де згадаються усі ваші добрі діла.

 

Гладкий Тарас