Back

Топ 10 книг від Ігора Корещука

Біблія (щороку) 

Святе Письмо Старого та Нового Заповітів є Словом Божим, що було письмово передане по Божественному натхненню через святих мужів Божих, які звіщали і записували його по спонуканню Святого Духа. За допомогою цього Слова Бог передав людині необхідні для порятунку знання. Біблія – це безпомилкове одкровення Його волі. Вона є мірилом характеру, випробуванням досвіду, авторитетним викладом доктрин і достовірним повідомленням про дії Бога в історії нашого світу.


Джон Стотт «Нові проблеми сучасних християн» 

Книга “Нові проблеми сучасних християн” стала цінним надбанням всіх мислячих християн відразу ж після своєї появи на світ.

Автор розглядає нашу активність в області охорони навколишнього середовища, мінливе обличчя прав людини, весь спектр культури постмодернізму, полегшення боргового гніту країн, що розвиваються, існуючу полеміку навколо проблем гомосексуальності та евтаназії і багато інших проблем сучасності.


 Еллен Уайт «Конфлікт віків»

Серія книг Елен Уайт, що описують вселенську викупну любов Божу від створення людини і до Другого пришестя Ісуса Христа на нашу землю.


Еллен Уайт «Притчі Ісуса Христа» Завантажити

У даній книзі притчі згруповані за їхньою тематикою. Уроки, що містяться в них, докладно коментуються та ілюструються. Твір сповнений перлинами Істини; для багатьох читачів він відкриє багатий зміст звичайних картин і явищ повсякденного життя.


Еллен Уайт «Служіння зцілення» Завантажити

Книга “Служіння зцілення” описує реальну присутність в нашому житті Божества як Особистості, від дотику Якої гасне біль, зцілюються недуги, відчай змінюється миром, і надламаний дух людини знаходить безмежну силу.


Еллен Уайт «Виховання та освіта» Завантажити

Оскільки Бог є джерелом усякого істинного знання, то перша мета освіти — спрямувати наш розум до Його власного відкриття про Себе. Мета цієї книги спрямувати читача до здобуття освіти та правильного виховання.


Еллен Уайт «Християнська родина» Завантажити 

У книзі порушені майже всі сторони сімейного життя. Сімейні пари знайдуть в ній відповіді на багато питань. Мабуть, за всю історію світу не виникало більшої потреби в подібній книзі, ніж зараз. «Сімейні узи – це найтісніші, найніжніші і самі священні узи на землі».


Джон Максвелл «21 минута в день на развитие лидерства»

Яку ціну погодилися б Ви сплатити за максимізацію свого лідерського потенціалу? Автор пропонує план, що дозволяє витрачати на це щодоби не більше 21 хвилини!


Рік Уоррен «Целеустремлённая Церковь» Завантажити

«Як змусити нашу церкву рости?» – питаєте ви себе, а тим часом, як вважає Рік Уоррен, пастор-засновник однієї з найбільших церковних громад Америки церкви «Седдлбек», потрібно задатися питанням: «Що заважає нашій церкві рости?», тому що якщо церква здорова, зростання буде для неї природним процесом. Рік Уоррен переконаний, що для здорового розвитку церква повинна бути цілеспрямованою, рухомою баченням і метою, і підставою її повинні стати п’ять новозавітних цілей, зазначені Ісусом Його церкві.


Джеймс Добсон «Родителям и молодоженам» Завантажити

На думку автора, в число непохитних цінностей сімейного життя входять вірність і постійність, величезна любов до дітей в поєднанні з суворою дисципліною, повагою до кожної людської істоти і внутрішнє духовне напруження, що додає сенс життя. Він розуміє, що неможливо все протиріччя особистості звести до одного простого пояснення, бо люди дуже складні для таких спрощень. Але в той же час він вірить: існує формула, яка охоплює всі види людських відносин. Ця формула вміщається в одне слово – любов. Він переконаний, що “всі розбіжності вирішуються як би самі собою, якщо люди … уникають хвастощів, дратівливості, заздрості, ревнощів, себелюбства, нетерпимості, брутальності”.