День відкритих дверей в УАЦВО

Пс, друже, шукаєш ВУЗ, у якому б отримати якісну вищу освіту? Заглянь до нас.

              З одного боку тебе приваблює саморозвиток, можливість отримати корисні навики та стати професіоналом своєї справи? А з іншого боку ти бажаєш завжди бути чесним, виховувати в собі моральні цінності і підвищувати духовний рівень? Чому б не поєднати дві цілі? Як тобі такий варіант? Звичайний ВУЗ не зможе – УАЦВО допоможе.

              Уже протягом 20 років територія Українського адвентистського центру вищої освіти стає другим домом для багатьох абітурієнтів. І не останнє місце в цьому відіграє сам кампус. А він давно заслуговує уваги!

              Гуртожитки… Які асоціації у вас виникають від цього слова? А, хоча, знаєте, можете забути. Адже тут є окремі гуртожитки для дівчат і для хлопців. Також є гуртожиток для сімейних пар. Вони є невід’ємною частиною розвитку та зростання студентів (і не лише коли необхідно за ніч підготуватися до сесії). В гуртожитках діють молитовні групи, у яких можуть прийняти участь всі охочі.

              На території є два вищих навчальних заклади, які дають духовну та якісну освіту.

              Так, Український гуманітарний інститут (УГІ) готує спеціалістів за напрямками дизайн, журналістика, початкова освіта, фізичне виховання, економічна кібернетика, філологія, менеджмент, філософія, психологія та фінанси і кредит. За детальною інформацією про спеціальності, вступ та інші питання можна перейти через посилання на сайт інституту: https://ugi.edu.ua/. Також є сторінка в інстаграмі: https://instagram.com/ugi.edu.ua?igshid=163o9p45yqh9t

              В Українському адвентистському теологічному інституті (УАТІ) проходить підготовка майбутніх служителів церкви. Які будуть звершувати служіння в різних містах України чи навіть за її межами. Також в УАТІ проходять курси підготовки звукорежисерів та диригентів хору. Більше інформації можна дізнатися, перейшовши за посиланням: https://uati.adventist.ua/. А також в інстаграмі: https://instagram.com/uati_sda?igshid=11zdffuxpnbiq

               Проте, окрім інтелектуального та професійного зростання в УАЦВО турбуються і про духовний розвиток студентів та персоналу. І на території є студентська церква, у якій служіння проходять щодня перед початком навчання, де можна отримати духовне натхнення на весь день та почути цікаві роздуми. А в суботу проводяться особливі служіння, у яких беруть активну участь студенти всіх спеціальностей. Церква також має свій канал на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCvpuWKtu1QyctN4OZr9Ujrg.

                І хоча цього року карантин міг завадити здійсненню багатьох планів, день відкритих дверей в УАЦВО ніхто не відміняв! Звичайно, він пройде у незвичному, онлайн режимі, проте кожен зможе побувати на цій чудовій території та побачити все власними очима. Запрошуємо тебе поринути у віртуальне знайомство з маленькою країною під назвою УАЦВО.