Без команди нема й перемоги

17 лютого 2019 року в багатофункціональному комплексі на базі Українського адвентистського центру вищої освіти (УАЦВО) відбувся турнір по волейболу серед студентів. Взяли участь у турнірі к студенти Українського гуманітарного інституту (УГІ), так і студенти-богослови Українського теологічного інституту (УАТІ).

Власне 17 лютого відбувся фінальна гра. Протягом турніру за перше місце змагалися наступні створені студентами 6 команд: «008», «Сіндікат», «Шаолінь», «Штахєт», «No name» та «Ворони».

Тож, після останньої гри, переможцями стали команди «Штахєти» – 3 місце, «008» – 2 і «Ворони» – 1 місце.

Таким чином, у студентів є можливість розвивати окрім навчальних досягнень ще й спортивні. Разом з інтелектом і духовністю звертати увагу на свій фізичний стан. Зрештою, турнір по волейболу спонукав гравців проявити не тільки свої особисті спортивні навички та переваги, але, особливо, командний дух, вміння працювати разом. Хоча це була спортивна гра, проте готовність до командної роботи надзвичайно важливі і допоможуть у майбутньому.

Отже, беручи участь у спортивних змаганнях, студенти мають можливість розвивати свій характер, співпрацю та гармонійно розвиватися. Що однозначно принесе користь і допоможе студентам бути гідними представниками церкви та корисними суспільству.

Автор: Берецкі Владислав
Фото: Бершак Алиса