Без команди нема й перемоги

17 лютого 2019 року в багатофункціональному комплексі на базі Українського адвентистського центру вищої освіти (УАЦВО) відбувся турнір по волейболу серед студентів. https://mailorderbride.pro/ Взяли участь у турнірі к студенти Українського гуманітарного інституту (УГІ), так і студенти-богослови Українського теологічного інституту (УАТІ).

Власне 17 лютого відбувся фінальна гра. Протягом турніру за перше місце змагалися наступні створені студентами 6 команд: «008», «Сіндікат», «Шаолінь», «Штахєт», «No name» та «Ворони».

Тож, після останньої гри, переможцями стали команди «Штахєти» – 3 місце, «008» – 2 і «Ворони» – 1 місце.

Таким чином, у студентів є можливість розвивати окрім навчальних досягнень ще й спортивні. Разом з інтелектом і духовністю звертати увагу на свій фізичний стан. Зрештою, турнір по волейболу спонукав гравців проявити не тільки свої особисті спортивні навички та переваги, але, особливо, https://domyhomework.pro/ командний дух, вміння працювати разом. Хоча це була спортивна гра, проте готовність до командної роботи надзвичайно важливі і допоможуть у майбутньому.

Отже, беручи участь у спортивних змаганнях, студенти мають можливість розвивати свій характер, співпрацю та гармонійно розвиватися. Що однозначно принесе користь і допоможе студентам бути гідними представниками церкви та корисними суспільству.

Автор: Берецкі Владислав
Фото: Бершак Алиса