Back

В УАТІ пройшла зустріч богословського факультету

22 вересня 2021 року на території УАЦВО пройшла зустріч студентів богословського факультету з адміністрацією УАТІ та секретарем пасторської асоціації, Костянтином Тепфером. Традиційно, спілкування розпочалося із молитви, яку звершив президент УАЦВО, Андрій Шевчук.

Після цього присутні мали змогу почути духовні роздуми від ректора УАТІ, Ігоря Корещука. Він наголосив на важливості займатися дослідженням Святого Письма та робити самоаналіз особистого життя, щоби таким чином гармонійно розвиватися та зростати, наслідуючи приклад Ісуса.


Костянтин Тепфер висловив бажання познайомитися з кожним студентом особисто. Також він поділився історією свого непростого шляху, яким вів і продовжує керувати Господь, розповів про злети й падіння, які траплялися протягом життя. Костянтин Павлович наголосив на важливості пасторської практики для становлення юних служителів. Також були окреслені плани щодо майбутнього служіння та спільних зустрічей для обміну досвідом.

Присутні мали змогу поставити питання адміністрації УАТІ та Костянтину Тепферу та почути надані відповіді. Зустріч закінчилася молитвою та спільним фото богословського факультету.

Автор: Білик Альона
Фото: Панін Тимофій