Вплив і відповідальність дружини служителя

24 листопада відбулася зустріч дружин студентів богословського факультету та першокурсниць УАТІ з Носовою Оленою, яка очолює музичне служіння та асоціацію дружин пасторів. Спілкування розпочалося зі знайомства з кожною присутньою, дівчата розповідали про себе, ділилися цікавими моментами з минулого. Олена Вікторівна організувала цікаву годину обговорення теми «Вплив і відповідальність дружини служителя», протягом якої вона розповіла про великих жінок минулого, які своєю посвяченістю заслуговують на увагу. Катарина Лютер, Женні Маркс, Софія Толстой, Клементина Черчелль, Хіларі Клінтон – чудові приклади для наслідування. Вони відіграли важливу роль у становленні своїх чоловіків, повсякчас допомагаючи їм, підтримуючи на нелегких життєвих стежках. Історії великих жінок минулого написані також і в Біблії, вони звершували велику місію від Бога. Під час спілкування Олена Вікторівна звернула увага на особливості та відмінності між чоловіком та жінкою, вказавши на потребу підтримки та любові у родинах. Наприкінці зустрічі усім присутнім були подаровані книги, які допоможуть їм у служінні в сім’ї.

Інета, студентка І курсу богословського факультету, поділилася своїми враженнями: «Я радію, що нас всіх зібрали разом. Я багато що взяла для себе. Хоч я і не є дружиною пастора, але для мене була велика перевага бути серед них і навчатися у цих великих жінок. Ми всі повинні бути як пастора і їх дружини — всі мають прагнути до святості і бути прикладом для інших».
Смачні тортики, фрукти та невимушене спілкування створили теплу домашню атмосферу, яка запам’ятається присутнім надовго.

Автор: Альона Білик