І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець! (Матвія 24:14)

Натхненно і весело пройшли зимові канікули цього року. Адже студенти УАТІ та УГІ разом долучилися до проведення тижня, присвяченого літературному євангелизму. Для цього вони сформувалися у три групи та поїхали у різні міста Західної України – Володимир-Волинський, Буськ та Калуш.

Тиждень літературного євангелизму припав саме на свято Різдва і це було чудовою нагодою благовістити місцевим жителям про народження Спасителя. До студентських груп долучилися також літературні євангелисти західної України, аби підтримати у служінні молодих людей. Вони разом співали, прославляючи Христа, продавали духовну літературу та свідчили кожному про життя Ісуса. За весь період перебування у цих трьох містах було розповсюджено приблизно 1800 книг!

Ми віримо, що Господь обов’язково використає книги, які потрапили у будинки, аби торкнути серця людей! Зимові канікули – не лише час розваг і відпочинку, але й плідного служіння Богові! Молімося про те, аби вістка Євангелія скоріше облетіла земну кулю, готуючи шлях для приходу нашого Спасителя!

Автор: Альона Білик