Ікіґай твого життя

На території УАЦВО з 06 по 11 грудня пройшов тиждень відродження. Вечірні зустрічі проводив Леонід Рутковський – керівник Адвентистської місії УУК. Розглядалися теми, спрямовані на знаходження ікіґаю (відчуття власного призначення в житті), теми, які допомагали слухачам побачити прорив у житті біблійних персонажів та сучасних людей. Піднімалося питання мудрого підходу до вибору супутника життя. А на останній зустрічі спікер наголосив на важливості прийняття вирішального кроку – заключення заповіту з Богом.
“Відверто кажучи, мені дуже сподобався цей тиждень Відродження!” – ділиться враженнями студент другого курсу УАТІ Петро Мирний, – Я краще зрозумів роль Бога у своєму житті. Адже ці біблійні історії, а також досвіди сьогодення з Господом яскраво свідчать про близькість Бога і Його любов. Я ще більше упевнився в тому виборі пасторського шляху, яким я бажаю йти. Головне – завжди пам’ятати, що Господь ніколи не залишить напризволяще, Він завжди поряд!”

Кожного вечора Леонід Рутковський ділився цікавими історіями зі свого життя, підкреслюючи Божу роль у всьому. Щовечора усі присутні мали перевагу взяти участь у розіграші книг.

Іван Коршунов, побувавши на тижні відродження, ділиться своїми враженнями: “Цікаво було слухати кожну тему. Леонід Богданович надихав присутніх роздумами зі Слова Божого. Ми багато співали, прославляли Господа і, звичайно ж, молилися. Дуже хочеться, щоб цей тиждень приніс добрі плоди, які б прославляли ім’я Господа в нашому повсякденному житті».

Автор тексту – Альона Білик