Back

Питання, які хвилюють кожного молодого християнина

Богослужіння у студентській церкві не закінчилися ранковою проповіддю пастора. Студентська рада організувала вечір з пасторами в форматі запитань та відповідей. Завчасно написати запитання була можливість у кожного студента. Теологи з великим досвідом прийшли, щоб перед усіма дати біблійну відповідь на те, що вже давно нас непокоїть. На сцені стояли чотири стільці, які призначлися для В’ячеслава Корчука, Михайла Скрипкаря, Ігоря Корещука та для голови УАТІ – Ілії Лукіна, який був ведучим цього вечора. Вільних місць в залі стає все менше і менше. Нам пообіцяли дати відповідь на такі питання як:

Чи будуть мати місце інтимні відносини та шлюб на небесах?

Чи використовує Бог зло у своїх цілях?

Що робити, коли не виходить змінити свій характер?

Також торкнулися теми про прикраси, зовнішній вигляд хлопців та дівчат та навіть африканську культуру. І ще достатньо питань залишилися не розглянутими, але організатори запевнили нас в можливості розглянути решта питань пізніше – на наступній зустрічі.

Давайте дізнаємося враження від заходу з вуст ведучого та за сумісництвом організатора, Ілії: «Ну мені подобається такий формат, я просто дуже люблю обговорювати щось із розумними людьми. Тому від цього вечора я отримав і сам задоволення, і вірю, що й іншим слухати було цікаво».

Чи дійсно було цікаво слухати, ми дізнааємося в самих слухачів.

Петро, студент третього курсу практичного богослів’я: «Мені дуже сподобався вечір! Порушувалися важливі питання, які багатьом не остаточно зрозумілі. Було цікаво почути думку наших викладачів і пасторів на основі Святого Письма та Духа Пророцтва».

Марія, першокурсниця факультету філології: «Мені сподобалась така ідея, було цікаво слухати. Я почула досить розгорнуті відповіді на запитання, які мене хвилювали».

Якщо ви не встигли написати своє запитання пасторам, то ви ще будете мати можливість це зробити. Бо ми чекаємо на ще один вечір в форматі «питання-відповідь».

Автор: Ольга Пелах