Back

Топ 10 книг від Богдана Коваля

Митрополит Антоній Сурожский  “Человек перед Богом” Завантажити 

Цей збірник складений з усних виступів митрополита Антонія і охоплює період з 1969 по 1991 роки. Всі вони об’єднані однією темою: внутрішнє життя християнина, тобто людини, яка живе перед Богом.


Герд Тайсен “Тень Галилеянина” Завантажити

Ця книга написана для того, щоб зробити історичну роботу по реконструкції життя Ісуса доступною тим, кому незрозумілі складні історико-критичні методи. Герой книги – молодий чоловік, який мандрує по слідах Ісуса. Його мандри – це зображення роботи історика, який шукає Ісуса і ретельно оцінює всі існуючі про Нього джерела. При цьому він сам все більше потрапляє під вплив предмета свого дослідження та у все більш серйозні конфлікти.


Ентоні де Мелло “Молитва лягушки” Завантажити 

Історії, написані в цій книзі, можуть викликати двоїсте сприйняття. Їх можна сприймати як смішні анекдоти, хоч і тематика їх здебільшого торкається питань Бога, любові, релігії. Вони ніби взяті з нашого життя, тільки імена і назви в них англійські, індійські чи китайські … Але ж насправді –  це зовсім не анекдоти, це цікаві розповіді (християнські, суфійські, буддистські, хасидські), кожна з яких – немов крок до розуміння і любові.


Харві Кокс “Мирской Град” 

“Центральна теза” Мирського града “полягає в тому, що Бог присутній як у світській, так і в релігійній сферах життя, і що ми неправомірно сковуємо Божественну присутність, обмежуючи Його спеціально відведеним духовним або церковним простором”


Бабинська Світлана, Завадська Юлія, Карапінка Мар’яна, Кулигіна
Олена “Церква і медіа. Сім кроків до порозуміння” 

Це практичний посібник з основ комунікацій та зв’язків з громадськістю для Церков і релігійних организацій. Загальну теорію комунікацій та основні принципи співпраці з засобами масової інформації автори накладають на український контекст, відповідаючи на конкретні потреби Церков та релігійних організацій в Україні, щоб допомогти їм краще передавати свою місію в сучасних обставинах.


Роберт Чалдіні “Психология влияния” Завантажити

Класика ділової літератури, світовий бестселер і настільна книга амбітних політиків, менеджерів, рекламодавців, маркетологів і всіх бажаючих переконувати і домагатися свого. Автор книги, доктор наук і професор психології, Роберт Б. Чалдіні багато років вивчав принципи успішних продажів. На основі своїх досліджень він написав посібник з мотивації і переконання, який багато авторитетних періодичних видань визнали найкращою книгою про вплив, коли-небудь виданиї.


Сайрус Гордон “Забытые письмена” Завантажити

Серед книг, присвячених історії писемності, праця Гордона виділяється своїм основним напрямком – він прагне не стільки розповісти про історію письма, скільки ознайомити читача з історією дешифрування древніх текстів. У своїй книзі він розповідає про долі і наукові ідеї першопрохідців в області дешифрування єгипетських, давньоперсидських, шумеро-аккадських і хетських «забутих письмен», розповідає про те, як були відкриті, а потім і дешифровані тексти угарітської і егейської писемності. На простих прикладах він пояснює, що таке дешифрування і якими якостями повинен володіти справжній вчений. У цій книзі багато цікавого знайдуть для себе як фахівці, так і люди, які тільки починають свій шлях в незвідані світи минулих століть.


Ніал Фергюсон “Цивилизация” Завантажити

На початку XV століття світ помітно відрізнявся від нинішнього. Нас вразив би контраст між могутньою Азією і страждаючою від голоду, усобиць і епідемій Європою, між анархічно. Північною Америкою і імперіями Центральної і Південної Америки. Думка про те, ніби Захід здатен домінувати в світі – у військовому, економічному або в культурному відношенні, – тоді здалася б дивною. Проте наступні півтисячі років західні країни задавали тон. Скандально відомий британський історик відновлює «рецепт успіху» Заходу і задається питанням, чи варто в наші дні говорити про його «занепад».


Олена Хаєцка “Ульфила” Завантажити

Роман, присвячений релігійній боротьбі в Східній Римській імперії IV століття. Автор розповідає історію прийняття готами християнства, про першого готського єпископа Ульфілу та боротьбу між аріанами та ніконіатами.


Оболенський Дмитро “Византийское содружество наций” Завантажити

Роботи автора присвячені взаємопроникненню і взаємовпливу культур слов’янського світу і Візантії. У цій книзі колосальній по тимчасовому і просторовому охопленню, представлена нова оригінальна концепція розвитку Південно-Східної Європи в середні віки. У «Шести візантійських портретах» досліджується діяльність таких могутніх, непересічних особистостей, як Володимир Мономах, Максим Грек, митрополит Кипріян, Сава Сербський, Климент і Феофілакт Болгарські.