Back

Реорганізація суботньої школи в студентській церкві

«І, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння (1 Петра 2:2)

Нещодавно в студентській церкві відбулася досить важлива подія – реорганізація суботньої школи.  Мета таких змін – якісніше та цікавіше проводити вивчення Слова Божого, ефективна комунікація і соціалізація. І найголовніше – виконання місії: закликати всі народи стати учнями Ісуса Христа, проповідувати вічне Євангеліє, описане в звістці трьох ангелів (Об. 14:6-12), і приготувати світ до скорого повернення Христа.

Дослідження Біблії займає важливе місце у житті християнина, адже щоденне читання Святого Письма та молитва допомагають краще зрозуміти неосяжну любов Бога. Для цього лідери та помічники проводили регулярні зустрічі та навчання стосовно того, як необхідно проводити суботню школу.

Згодом було сформовано 10 класів (а також постійних малих груп), в кожному з яких від 10 до 15 осіб. Студенти мали змогу відвідувати будь-який клас протягом чотирьох місяців та обрати той, який найбільше до душі, той, в якому ти відчуваєш себе частинкою не тільки земної, а й небесної сім’ї.

Щоб зареєструватися, необхідно було обрати клас із переліку запропонованих та заповнити гугл-форму і все – можеш насолоджуватися вивченням Біблії.

Якщо говорити про класи, як про малі групи, то слід зазначити, що їхня робота буде спрямована на те, аби брати участь в літературному євангелізмі, місійних заходах та проєктах церкви. Таким чином студенти застосовуватимуть  свої знання, отримані під час дослідження Біблії, на практиці.

Елен Уайт свого часу писала: «Наші суботні школи є не що інше, як біблійні товариства, і у священній справі викладання істин, що містяться у Слові Божому, вони можуть досягти значно більшого, ніж зробили досі. Суботня школа, якщо її робота організована належним чином, має чудодійну силу і в змозі робити велику справу» (Поради по роботі Суботньої школи, ст. 29).

Автор: Надія Ярова