День самоврядування в УАТІ

photo_2018-03-02_12-36-49

Вже другий раз Студетська Рада УАЦВО влаштовує такий цікавий захід, як день самоврядування. 26 лютого викладачі та адміністрація інституту на один день склали свої повноваження та передали їх відповідальним студентам, які би стали достойною заміною у викладанні. Так, наприклад, обов’язки ректора УАТІ виконував Ростислав Пузанков, а іврит викладав Кравець Михайло.

На питання «Як це, виконувати обов’язки ректора і твої відчуття щодо цього?», Ростислав відповів: «Було доволі цікаво виконувати обов’язки ректора УАТІ, але доволі відповідально. Звичайно, що за день я не зміг відчути повноти відповідальності за собою, але все ж, перевіряти тести та виставляти самостійно оцінки було новим досвідом для мене і усвідомленням певної відповідальності за собою. Також зміг трішки відчути, що я є прикладом для всіх і потрібно ще сильніше дбати про свою мову та поведінку. Вдячний Богу та адміністрації, яка дала можливість спробувати себе в новій ролі та пережити нові почуття».

Дійсно, зміна ролей дає можливість відчути те, що кожен день відчуває викладач чи адміністратор і стає свого роду шляхом до взаєморозуміння між сторонами.

 

РубрикиБез рубрики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *