Виступ студентського театру «Росток»

На ранковій годині спілкування, виступив студентський театр «Росток». Театр запропонував три вистави: «Никому не нужные», «Беспризорник», «Библейсая история».
22 листопада о 10.00 на ранковій годині спілкування виступив студентський театр під керівництвом Євдокімової Лариси Володимирівни. В складі театру брали участь студенти УГІ та УАТІ. Студенти богослів?я показали Біблійну історію про Блудницю яку привели на суд до Ісуса.
В програмі було запропоновано декілька постановок. Виступ почався з відео «Никому не нужные», де маленький хлопчик розповідає про дійсність, яка оточує дітей які були залишені батьками та які нікому не потрібні. Ці діти виховуються на вулицях, про них не хто не піклується, вони нікому не потрібні, вони не знають любові, вони не навидять життя бо життя не навидить їх. Але все ж таки виживши в суровій реальності вони стають жорстокими й роблять вчинки за які їх ще більше осуджують. Що ж стається з дітьми які не змогли потрапити в дид. будинки, яка їхня доля, що з ними стається коли вони дорослішають, розповідає наступна вистава «Беспризорник»
В головних ролях виступили Слєгкін Ілля який зіграв беспризорника та Анжеліка Ювженко яка зіграла віруючу постраждалу дівчину. Також в постановці взяли участь Новак Микола, Мельничук Емілія, Колесник Наталя, Клименко Максим. Вистава розповідає про історію хлопця Миколи який вкрав у звичайної прохожої гаманець, за що його приводять в відділення поліції. Постраждала забирає заяву про що начальник поліції повідомляє хлопцеві, він наголошує на тому що його не посадять за грати, а навпаки відпускають на волю. Здивований юнак озлобляється ще більше, але все ж таки його зачепив вчинок дівчини. Друзі Олі намагаються пояснити їй, що такі люди мають знати своє місце, що вони самі вині в тому що з ними сталося, що для таких існують спеціальні соц.. служби які мають займатися такими людьми. Але все ж таки не слухаючи своїх друзів Оля стоїть на своєму та запрошує Миколая на домашню групу по дослідженню Біблії. Микола приймає запрошення та проходить на домашню церкву. Компанія друзів не дуже рада бачити хлопця, але все ж таки вони починають спілкуватися та під час дослідження стають більш лояльніші до гостя, після чудово проведеного вечора Микола дуже зацікавився Божими істинами, але все зіпсувало те що одна з подруг Олі загубила свій гаманець, через що друзі звинуватили в крадіжці Миколу, таким чином показавши, що навіть віруючі люди можуть осуджувати інших. Гаманець все ж таки знайшовся, але Миколу це не повернуло. Знайшовши гаманець молодь зрозуміла, що вчинила далеко не по християнських принципах, усім було соромно за свою поведінку і тоді вони зрозуміли про що так довго розповідала Оля, що кожен має право на ще один шанс. В кінці кінців другу Олі вийшло вибачитися перед Миколою та показати йому що ми усі грішні люди й можемо помилятися, але Божа любов вона не така, вона інша, вона приймає тебе таким який ти є, вона не осуджує, а надихає, ось така вона неземна любов. Біблія має дуже багато таких прикладів, коли оскарженій людні дається другий шанс. Однією з таких історій є приклад блудниці яку привели до Ісуса на осуд, саме цією історією студентський театр показав відношення Бога до людей яких осуджує суспільство, людей яких ми вважаємо ізгоями не вартими життя, Бог дає таким людям ще один шанс якщо вони дійсно, від щирого серця хочуть змінити своє життя. Головну роль в цьому спектаклі зіграли Федченко Олександр який грав Фарисея, Марія Вареня яка зіграла блудницю та Михайло Олійник який Зіграв Ісуса, також брав участь Гриненко Андрій який зіграв Никодима, Микола Новак який зіграв обвинувачувача та Слєгкін Ілля який виступив в ролі охоронця.
Ціллю театру було показати контраст між людським відношенням до безпритульних та відношенням Бога. Історія маленького хлопчика якого залишили батьки, який дуже швидко дізнався що таке доросле життя, підроставши він злився на світ та став жити в супереч усім етичним нормам та правилам, але все ж таки через не байдужість деяких людей він зміг дізнатися про Божу любов.
«І невже не про таких людей говорив Господь, що ми маємо допомагати їм?» А як вважаєш ти?

Анжеліка Ювженко

РубрикиБез рубрики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *